BİZ KİMİZ

Tire'de tarımsal ürün, yem ve ziraat sektöründeki ihtiyaçları karşılıyoruz

Arslan Tarım 1988 yılında İzmir'in Tire ilçesinde kurulmuş ve ticaret hayatına ziraai ilaç satışı ile başlamıştır. 1992 yılında Gübre ticaretine giriş yapan Arslan Tarım, sektörün öncü üretici firmaların bayiliklerini bünyesine katmıştır. Tarımsal faaliyetlerin seyrine göre 15 yıllık tecrübenin gücü ile 2003 yılında yemciliğe giriş yapmıştır.
Tire'de tarımsal ürün, yem ve ziraat sektöründeki ihtiyaçları karşılamak için 2014 yılında 1000m2'lik depolu yeni binaya geçmiştir.

Ercüment Arslan Tarım Kurumsal Bina
Ercüment Arslan Tarım Kurumsal Binanın Deposu

VİZYONUMUZ

Yüksek standartlar sunabilen yenilikçi bir firma olmak.

Öncelikle Tire ve çevresinde, daha sonra tüm Türkiye'de en yüksek standartları sunabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı kaliteli hizmet sunmak önceliğimizdir.

Değerlerimize bağlı kalarak, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda en kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak , lider bir kurum haline gelmek; bunu yaparken de tüm müşterilerimiz için artı değer katmaktır.

ERCÜMENT ARSLAN KİMDİR

Girişimci ve iş adamı

Ercüment Arslan girişimci, iş adamı ve hayırseverdir. Arslan Tarım isimli şahıs şirketinin kurucusudur.

1964'te İzmirin Tire ilçesinde doğan Ercüment Arslan 1981 yılında İzmir Atatürk Lisesinden mezun olmuştur. Eğitimine 1981 - 1985 yılları arasında Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümünde devam edip, 1987 yılında Ege Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Fitopatoloji Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve Yüksek Ziraat Mühendisi olmaya hak kazanmıştır. Askerlik görevini Çorlu Ulaş TOW Bölük Komutanlığı'nda Yedek Subay olarak tamamlamış ve vakit kaybetmeden çalışma hayatına atılmıştır.

1988 yılında, doğum yeri olan İzmir'in Tire ilçesinde zirai ilaç satışı yapmak ve çiftçilere daha iyi hizmet verebilmek adına Arslan Tarım'ı kurmuş ve zirai ilaç bayilikleri almıştır. 1992 yılında büyümenin ilk adımı olarak gübre sektörüne adım atan Ercüment Arslan 2003 yılı itibari ile çiftçilerimize daha fazla yardımcı olabilmek adına ürün portföyünü genişletmiş ve Arslan Tarım olarak yem, gübre, tohum, süt sağım sistemleri gibi çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu bir çok alanda sektörün öncü üretici firmalarının bayiliklerini bünyesine katarak hizmet vermeye devam etmiştir. 2014 yılında, mevcut depolama alanının yetersizliği ve çevre koşullarının elverişsizliği nedenleriyle 1000m² 'ilk bir depo inşa etmiş ve işletmeyi bu bölgeye taşımıştır.

35 senelik ticaret hayatında dürüstlük ilkesinden ödün vermeyip bölge halkının, çalışma arkadaşlarının ve çiftçilerin güvenini kazanan Ercüment Arslan, değerlerimize bağlı kalarak, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda kaliteli hizmet ve ürünleri sunmuş ve çiftçimizin yanında durmuş saygın bir işadamıdır. Bölge ihtiyaçlarına göre çiftçilerimize çeşitli alanlarda hizmet verip istihtamı artırmak hedefleri arasındadır.

NASIL BAŞLADIK

Yarım Asırlığa Yakın Zaman Yolculuğumuz

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

Sektöründe Öncü Markalarla Çalışıyoruz.

Ürünlerine göz atmak için marka logosuna tıklayınız.

HANGİ BELGELERİ ALDIK

Sertifalarımız ve Belgelerimiz

Arslan tarım gübre dağıtıcı belgesi görseli
Gübre Dağıtıcı Belgesi

Veren: T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Arslan tarım Tohumluk Bayi Belgesi görseli
Tohumluk Bayi Belgesi

Veren: T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı

Arslan tarım Tire Ticaret Odası Onur Belgesi görseli
Onur Belgesi

Veren: T.C. Tire Ticaret Odası Onur Belgesi